Smart IP (7.x-2.57) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Country
eo: Lando

en: Views
eo: Vidoj

en: Region
eo: Regiono

en: read more
eo: legu pli

en: PHP
eo: PHA

en: Location
eo: Loko

en: City
eo: Urbo
