Smart IP (7.x-2.57) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: page
et: leht

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: register
et: registreeru

en: Country
et: Riik

en: Views
et: Vaated

en: Region
et: Regioon

en: read more
et: loe edasi

en: Location
et: Asukoht

en: here
et: siin

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: IP address
et: IP-aadress

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: Longitude:
et: Pikkuskraad:

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)
