Smart IP (7.x-2.57) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: page
fi: sivu

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Country
fi: Maa

en: Views
fi: Näkymät

en: Region
fi: Alue

en: read more
fi: lue lisää

en: Location
fi: Sijainti

en: here
fi: täällä

en: City
fi: Kaupunki

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: ZIP code
fi: Postinumero

en: Display style
fi: Näyttötapa

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Display as
fi: Näytä

en: IP address
fi: IP osoite

en: Country name
fi: Maan nimi

en: Is empty (NULL)
fi: On tyhjä (NULL)

en: Invalid
fi: Epäkelpo

en: Is not empty (NOT NULL)
fi: Ei ole tyhjä (NOT NULL)
