Smart IP (7.x-2.57) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: page
is: síða

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Country
is: Land

en: Views
is: Gagnasýn

en: Region
is: Svæði

en: read more
is: lesa meira

en: Location
is: Staðsetning

en: City
is: Borg

en: IP address
is: IP vistfang

en: Invalid
is: Ógilt
