Smart IP (7.x-2.57) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: page
kn: ಪುಟ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: register
kn: ನೊಂದಾಯಿಸಿ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Coordinates
kn: ನಿರ್ದೇಶಾಂಕಗಳು

en: City:
kn: ಊರು:

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Lookup
kn: ಲುಕ್ಅಪ್

en: Latitude:
kn: ಅಕ್ಷಾಂಶ:

en: Longitude:
kn: ರೇಖಾಂಶ:

en: Country:
kn: ದೇಶ:

en: Invalid
kn: ಅಮಾನ್ಯ
