Smart IP (7.x-2.57) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
