Smart IP (7.x-2.57) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Country
oc: País

en: Views
oc: Vistas

en: read more
oc: ne legir mai

en: Location
oc: Emplaçament

en: here
oc: aicí

en: City
oc: Vila

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: City:
oc: Vila :

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Country name
oc: Nom del país

en: Is empty (NULL)
oc: Es vide (NULL)

en: Is not empty (NOT NULL)
oc: Es pas void (NOT NULL)
