Smart IP (7.x-2.57) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: page
pl: strona

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: register
pl: rejestracja

en: Country
pl: Państwo

en: Views
pl: Widoki

en: read more
pl: czytaj więcej

en: Location
pl: Położenie

en: here
pl: tutaj

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Coordinates
pl: Współrzędne

en: City:
pl: Miasto:

en: ZIP code
pl: Kod pocztowy

en: Display style
pl: Styl wyświetlania

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: Region name
pl: Nazwa regionu

en: IP address
pl: Adres IP

en: Country name
pl: Nazwa kraju

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: Latitude:
pl: Szerokość:

en: Longitude:
pl: Długość:

en: Country:
pl: Kraj:

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: No cache
pl: Brak pamięci podręcznej

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)

en: IP address is in country
pl: Adres IP znajduje się w kraju

en: The countries to check for.
pl: Kraje do sprawdzenia.
