Smart IP (7.x-2.57) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: page
ta: பக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: register
ta: பதிவு

en: Country
ta: நாடு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Region
ta: பகுதி

en: read more
ta: மேலும் வாசிக்க

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Location
ta: இடம்

en: Cron
ta: க்ரான்

en: IP address
ta: IP முகவரி
