Smart Login (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
id: Lupa Password

en: Login
id: Masuk

en: Theme
id: Tema

en: Log in
id: Masuk

en: Request new password
id: Lupa sandi
