Smart Login (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
pt: Esqueceu sua senha?

en: Theme
pt: Tema

en: Log in
pt: Entrar

en: Request new password
pt: Recuperar senha

en: Improves Drupal's login system.
pt: Melhoria do sistema de login do Drupal.
