Smart Paging (7.x-1.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Edit
ro: Modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: comment
ro: comentariu

en: Character limit
ro: Limită de caractere

en: Lines and paragraphs break automatically.
ro: Liniile şi paragrafele sunt rupte automat.
