Smart Paging (7.x-1.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ru: Отменить

en: Edit
ru: Изменить

en: Update
ru: Обновить

en: comment
ru: комментарий

en: Character limit
ru: Ограничение символов

en: Lines and paragraphs break automatically.
ru: Строки и параграфы переносятся автоматически.

en: Default values
ru: Значение по умолчанию

en: Format settings:
ru: Формат:
