Smart Paging (7.x-1.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Update
uk: Оновлення

en: comment
uk: відгук

en: Character limit
uk: Лімит символа

en: Lines and paragraphs break automatically.
uk: Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
