Smart Paging (7.x-1.1-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Update
af: Dateer op

en: comment
af: kommentaar

en: Lines and paragraphs break automatically.
af: Lyne en paragrawe skei outomaties.
