Smart Paging (7.x-1.1-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fa: انصراف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: بروز رسانی

en: comment
fa: نظر

en: Lines and paragraphs break automatically.
fa: خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
