Smart Paging (7.x-1.1-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכן

en: comment
he: תגובות

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: Lines and paragraphs break automatically.
he: מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
