Smart Paging (7.x-1.1-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Odustani

en: Edit
hr: Uredi

en: Update
hr: Ažuriraj

en: comment
hr: komentar

en: Lines and paragraphs break automatically.
hr: Redovi i paragrafi se prelamaju automatski
