Smart Paging (7.x-1.1-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
id: Batalkan

en: Update
id: Mutakhirkan

en: comment
id: komentar

en: Lines and paragraphs break automatically.
id: Baris dan paragraf baru akan dibuat otomatis.

en: Format settings:
id: Pengaturan format:
