Smart Paging (7.x-1.1-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: comment
cy: sylw

en: Character limit
cy: Terfyn cymeriadau

en: Lines and paragraphs break automatically.
cy: Llinellau a pharagraffau yn torri'n awtomatig.
