Smart Paging (7.x-1.1-alpha4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: comment
be: каментар

en: Lines and paragraphs break automatically.
be: Радкі ды абзацы пераносяцца аўтаматычна.

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні

en: Format settings:
be: Наладкі фармата:
