Smart Paging (7.x-1.1-alpha4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: comment
he: תגובה

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: Lines and paragraphs break automatically.
he: מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל

en: Format settings:
he: הגדרות פורמט:
