Smart Paging (7.x-1.1-alpha4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: comment
hr: komentar

en: Lines and paragraphs break automatically.
hr: Redovi i paragrafi se prelamaju automatski

en: Format settings:
hr: Postavke oblika:
