Smart Paging (7.x-1.1-alpha4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: comment
lv: komentārs

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: Lines and paragraphs break automatically.
lv: Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības

en: Format settings:
lv: Formatējuma iestatījumi
