Smart Paging (7.x-1.1-alpha4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: comment
tr: yorum

en: Character limit
tr: Karakter sınırı

en: Lines and paragraphs break automatically.
tr: Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.

en: Default values
tr: Varsayılan değerler

en: Format settings:
tr: Biçimlendirme ayarları
