Smart Paging (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Lines and paragraphs break automatically.
dz: གྲལ་ཐིག་ཚུ་དང་དོན་མཚམས་ཚུ་རང་བཞིན་གྱིས་རྒྱུན་ཆདཔ་ཨིན།
