Smart Paging (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: comment
hi: कमेन्ट

en: Lines and paragraphs break automatically.
hi: लाइन और पैराग्राफ स्वतः भंजन

en: Default values
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्यों

en: Format settings:
hi: सेटिंग्स को बदले
