Smart Paging (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Lines and paragraphs break automatically.
jv: Baris lan paragraf otomatis dipegat.

en: Format settings:
jv: Setèlan format:
