Smart Paging (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Update
nn: Oppdater

en: comment
nn: kommentar

en: Lines and paragraphs break automatically.
nn: Linjer og avsnitt blir automatisk behaldt.
