Smart Paging (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Character limit
bo: ཡིག་འབྲུའི་ཚོད་འཛིན

en: Lines and paragraphs break automatically.
bo: རང་འགུལ་གྱིས་ཡིག་ཕྲེང་དང་ཚན་པའི་མཚམས་བཟོ་བ།

en: Format settings:
bo: རྣམ་བཞག་སྒྲིག་འགོད།
