Smart Paging (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: comment
eo: komento

en: Lines and paragraphs break automatically.
eo: Versoj kaj alineoj estas aŭtomate dividitaj.

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj
