Smart Paging (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Update
et: Uuenda

en: comment
et: kommentaar

en: Character limit
et: Tähemärkide piirang

en: Lines and paragraphs break automatically.
et: Automaatne rea- ja lõiguvahetus

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Format settings:
et: Vormingu sätted:
