Smart Paging (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: comment
lt: komentaras

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Lines and paragraphs break automatically.
lt: Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Format settings:
lt: Formato nustatymai:
