Smart Paging (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: comment
fa: نظر

en: Lines and paragraphs break automatically.
fa: خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

en: Default values
fa: مقادیرپیشفرض

en: Format settings:
fa: تنظیمات ورقهت:
