Smart Paging (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: comment
sl: komentiraj

en: Lines and paragraphs break automatically.
sl: Samodejen prelom odstavkov in vrstic.
