Smart Paging (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: comment
nl: reactie

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: Lines and paragraphs break automatically.
nl: Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
nl: Het paginanummer van de huidige pagina wanneer gepagineerde lijsten worden gebruikt.

en: Page number
nl: Paginanummer

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:

en: more details
nl: meer details
