Smart Paging (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: comment
th: ความคิดเห็น

en: Character limit
th: จำกัดอักขระ

en: Lines and paragraphs break automatically.
th: แบ่งบรรทัดและย่อหน้าอัตโนมัติ
