Smart Paging (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: comment
sq: komenti

en: Lines and paragraphs break automatically.
sq: Rreshtat dhe paragrafët shkojnë automatikisht në krye.
