Smart Paging (7.x-1.8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Update
am: አዘምን

en: comment
am: አስተያይት

en: Lines and paragraphs break automatically.
am: መስመሮች እና አንቀፆች በራሳቸው ወደ አዲስ መስመር ይሰበራሉ።

en: Default values
am: ነባሪ እሴቶች
