Smart Paging (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Update
bg: Промени

en: comment
bg: Коментар

en: Lines and paragraphs break automatically.
bg: Линиите и параграфите се прекъсват автоматично.
