Smart Paging (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Update
ro: Actualizare

en: comment
ro: comentariu

en: Character limit
ro: Limită de caractere

en: Lines and paragraphs break automatically.
ro: Liniile şi paragrafele sunt rupte automat.

en: Default values
ro: Valori implicite

en: Page number
ro: Număr pagină

en: Format settings:
ro: Setări format:
