Smart Paging (7.x-1.8) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: comment
sv: kommentar

en: Character limit
sv: Teckenbegränsning

en: Lines and paragraphs break automatically.
sv: Rader och stycken bryts automatiskt.

en: Default values
sv: Förvalda värden

en:  of
sv:  av

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
sv: Sidnumret för aktuell sida vid visning av paginerad lista.

en: Page number
sv: Sidnummer

en: Format settings:
sv: Inställningar för format:
