Smart Paging (7.x-1.8) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: comment
vi: bài bình luận

en: Lines and paragraphs break automatically.
vi: Tự động ngắt dòng và đoạn văn.

en: Page number
vi: Số trang

en: Format settings:
vi: Thiết lập định dạng:
