Smart Paging (7.x-1.9) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: comment
cs: komentář

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: Lines and paragraphs break automatically.
cs: Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
cs: Číslo aktuální stránky při prohlížení stránkovaných seznamů.

en: Page number
cs: Číslo stránky

en: Format settings:
cs: Nastavení formátu:
