Smart Paging (7.x-1.9) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: comment
fi: kommentti

en: Character limit
fi: Kirjainmäärärajoitus

en: Lines and paragraphs break automatically.
fi: Rivit ja kappaleet päätetään automaattisesti.

en: Default values
fi: Oletusarvot

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
fi: Tämänhetkisen sivun numero näytettäessä sivutettuja listoja.

en: Page number
fi: Sivun numero

en: Format settings:
fi: Muotoiluasetukset:
