Smart Paging (7.x-1.9) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Default values
mr: मुलभूत मुल्य
