Smart Paging (7.x-1.9) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Update
az: Yeniləmə

en: comment
az: şərh

en: Character limit
az: Simvol məhdudiyyəti

en: Lines and paragraphs break automatically.
az: Sətirlər və paraqraflar avtomatik olaraq qırılır.

en: Default values
az: Defolt dəyərlər
