Smart Paging (7.x-1.8) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Update
ru: Обновить

en: comment
ru: комментарий

en: Character limit
ru: Ограничение символов

en: Lines and paragraphs break automatically.
ru: Строки и абзацы переносятся автоматически.

en: Default values
ru: Значения по умолчанию

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
ru: Номер текущей страницы при показе списка страниц.

en: Page number
ru: Номер страницы

en: Format settings:
ru: Настройки формата:

en: Smart Paging
ru: Умная Нумерация Страниц

en: Configure Smart Paging default settings
ru: Установка настроек по умолчанию для Умной Нумерации Страниц

en: Page:
ru: Страницы:
