Smart Paging (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Update
fr: Mettre à jour

en: comment
fr: commentaire

en: Character limit
fr: Limite de caractères

en: Lines and paragraphs break automatically.
fr: Les lignes et les paragraphes vont à la ligne automatiquement.

en: Default values
fr: Valeurs par défaut

en:  of
fr:  de

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
fr: Le numéro de page de la page courante sur la visualisation de listes paginées.

en: Page number
fr: Numéro de page

en: Format settings:
fr: Paramètres de format:

en: Word limit
fr: Limite de mots

en: Page:
fr: Page :
