Smart Paging (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: comment
ja: コメント

en: Character limit
ja: 文字数制限

en: Lines and paragraphs break automatically.
ja: 行と段落は自動的に折り返されます。

en: Default values
ja: デフォルト値

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
ja: ページ分けされた一覧を閲覧している場合に、現在表示しているページのページ数。

en: Page number
ja: ページ数

en: Format settings:
ja: フォーマットのセッティング。
